INWESTYCJE DEVELOPERSKIE

TOMBUD Tomasz Kurpisz  25 lat buduje mieszkania z najwyższą dbałością o indywidualne potrzeby klientów. Działamy kompleksowo – oddajemy mieszkania nie tylko w stanie deweloperskim, ale także lokale wykończone pod okiem najlepszych profesjonalistów.

Wieloletnie doświadczenie, wiedza, zespół wykwalifikowanych pracowników, bogata baza sprzętu bodowlanego umożliwiły powstanie spółki TOMPOL s.c. o szerokim zakresie i zasięgu działania. Od paru lat realizujemy liczne inwestycje z zakresu budownictwa na terenie całego kraju.

Od roku 2008 realizujemy program developerki budowy budynków wielorodzinnych na terenie Jeleniej Góry.W swoich projektach uwzględniamy nowoczesne rozwiązania techniczne i architektoniczne - przy zachowaniu rozsądnej polityki finansowej. Naszym celem jest połączenie twórczych rozwiązań architektonicznych z oczekiwaniami estetycznymi inwestorów i możliwie dużą funkcjonalnością.

Czyż to nie proste? Marzenia się spełniją dlatego też zachącamy Państwa do skorzystania z naszej oferty i zamieszkania we własnym gniazdku. W celu dokładnego zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą prezentowanych nieruchomosci, zasad nabycia nieruchomosci oraz poznania naszych cen prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem. 

Image
Image
Image
Image